Výroba nábytku, realizace interiérů a rekonstrukce bytů

Pokud uvažujete o rekonstrukci bytu nebo nebytových prostor, je třeba si nejdříve nechat navrhnout vhodný design. Bytový architekt Sargánek a Skácel nabízí návrhy a designové služby interiérů, ale i komerčních prostor. Zhotovuje fotorealistické 3D vizualizace interiérů, návrhy a dodání doplňků do interiérů, jakými jsou doplňky do obývacího pokoje – bytový textil, dekorace, ale i doplňky pro dětský pokoj a do kuchyní.

Nábytek vyrábí studio z kvalitních materiálů dodávaných od prověřených dodavatelů. Vyrábí kuchyně na míru včetně dodání a montáže spotřebičů. Vyrábí taktéž vestavěné skříně, šatny, postele, koupelnový, komerční a kancelářský nábytek do veřejných prostor. O realizaci interiéru se stará tým zkušených montážníků, kteří si dokážou poradit s každým detailem. Přesná výroba a precizní montáž zajišťují perfektní výsledek!

Všemu by měla předcházet samotná rekonstrukce bytu a dalších nutných stavebních úprav, modernizace bytového jádra nebo sádrokartonářské úpravy, malířské a podlahové práce a zajištění instalací vody – topení – plynu a elektřiny.