Čištění sedaček Praha

Čištění sedaček a čalounění provádíme stejně jako čištění koberců metodou mokrého čištění. Díky této metodě garantujeme dokonalý efekt a oživení vaší sedačky, křesla či židlí.

Čištění sedaček a čalounění

Pro čištění sedaček a čalounění používáme stejně jako pro čištění koberců metodu mokrého čištění. Tato metoda garantuje dokonalé vyčištění vaší látkové sedačky, křesla, židle a dalšího nábytku. Specializujeme se na čištění čalounění v domácnostech, halách i v komerčních prostorech, dále v hotelích, restauracích a penzionech.

Proč si vybrat čištění sedaček a čalounění u nás

Naše firma se specializuje na čištění sedaček a čalounění již dlouhé roky. Díky mnohaletým zkušenostem garantujeme kvalitní vyčištění i velmi zašpiněných textilií. Poradíme si i s historicky cennými sedačkami i čalouněním. Patříme mezi špičky v čištění čalounění, úklidu, a čištění koberců v Praze a okolí.

Mokré čištění sedaček a čalounění

Pro mokré čištění sedaček a čalounění používáme výhradně moderní strojní extrakční metodu, která se používá stejně jako při čištění koberců. Je vhodná pro čištění všech druhů čalouněného nábytku i čištění sedacích souprav. Mokrým čištěním můžeme vyčistit většinu běžně používaných potahových materiálů. Výjimku tvoří kůže, pro kterou se tato metoda nehodí, stejně tak jako potahy s teflonovou úpravou.

V naší firmě pracují proškolení zaměstnanci, kteří posoudí, zda je právě váš nábytek vhodný pro mokré čištění. Při návštěvě zhodnotí, zda:

  • je povrch vaší sedačky či čalounění vhodný pro mokrý typ čištění
  • navrhne způsob čištění
  • vybere nejlepší čisticí prostředek
  • provede čištění, popřípadě upraví způsob techniky dle vývoje čištění

Které znečištění je vhodné pro mokré čištění sedaček a čalounění

Mokré čištění sedaček a čalounění je vhodné pro běžnou údržbu vašeho čalouněného nábytku, pro odstranění akutních skvrn – například od vína, oleje apod. Mokré čištění zbaví tkaninu nežádoucích skvrn, pachů, alergenů i bakterií. Po čištění zůstane váš nábytek provoněný a příjemně měkký.

Jak dlouho schne sedačka a čalounění po čištění

Po mokrém čištění sedačky a čalounění doporučujeme nechat tkaninu proschnout alespoň čtyři hodiny, v závislosti na větratelnosti prostoru a také na okolní teplotě. Při čištění dochází díky vysokotlakému stroji k maximálnímu vysátí přebytečné vody z čištěného povrchu do sběrné nádoby, proto je výsledná vlhkost opravdu nízká.

Mokré čištění se hodí pro čistění sedacích souprav, křesel, židlí, matrací a dalšího čalouněného nábytku. Pro tyto účely používáme speciálně uzpůsobené hlavice, které zaručují precizní vyčištění tkaniny. Odstraní zaschlou i odolnou špínu, prach, pachy i bakterie a alergeny. Díky hloubkové technologii čištění odstraníme téměř všechny nečistoty.