Časté dotazy

Jakou péči mám koberci věnovat?

Pokud chcete udržet koberec v původní kvalitě i barvách, je třeba se o něj pravidelně starat. Suché vysávání doporučujeme provádět minimálně dvakrát týdně a hloubkové mokré čištění minimálně jednou ročně. Je důležité si uvědomit, že pravidelně čištěný koberec efektivně pohlcuje částice prachu a udržuje alergeny v ovzduší na minimální úrovni.


Jak koberec důkladně a přitom šetrně vyčistit?

Kvalitní a šetrné čištění je možno nejlépe provést pomocí námi používaných tryskových extraktorů, jež jsou vybaveny oddělenými nádržemi na čistou a znečištěnou vodu. Při každém extrakčním čištění využíváme pouze špičkové čisticí prostředky značky Kärcher, které poskytnou vašemu koberci či čalounění špičkovou regeneraci a ochranu.


Odstraní čistící médium všechny nečistoty?

Kromě standardních nečistot jsme schopni odstranit také mastnoty, kapaliny, či jiná skupenství, které se mohou s vlasem slepit či jinak spojit. Námi používané čisticí médium nepoužívá žádné agresivní chemické složky, zesvětlovače ani bělidla, které by mohly vašemu koberci či čalounění uškodit.


Provádíte čištění u klienta?

Čištění koberců a čalounění je prováděno pouze u klienta, čímž klientům šetříme čas i náklady spojené s přepravou čištěných předmětů.


Jak dlouho trvá čištění?

Doba samotného čistícího procesu je závislá na rozměrech čištěné plochy a na míře znečištění. Za 45 minut jsme schopni ve špičkové kvalitě vyčistit silně znečištěný koberec o rozměrech 5×5 metrů.


Je možno vyčistit také koberce vlněné, či koberce s delším vlasem?

Zmíněné koberce je možno bez problémů vyčistit díky speciální násadě na čištění specifických povrchů. Námi používané extraktory a čisticí prostředky jsou nejvhodnější metodou pro čištění těchto ploch. Pro bližší informace nás kontaktujte na e-mailu nebo telefonu uvedeném na webu čištění koberců Praha.


Existuje možnost zapůjčení čistící techniky?

Mnoho klientů se před využitím našich služeb snaží ušpiněné plochy vyčistit svépomocí bez profesionální techniky. Všichni se však po aplikaci čistícího média potýkají s problémem, kdy nejsou schopni nečistoty z čištěné plochy kompletně odsát. Běžné čisticí prostředky dále způsobují hlubší zanesení nečistot do vláken, které je možno dále odstranit pouze pomocí tlakových extraktorů. V naší nabídce služeb najdete také možnost zapůjčení profesionální čistící techniky za nejnižší ceny.


Jak dostat za nejnižší cenu maximální možný výsledek?

Díky cenové politice jsme schopni udržovat nejnižší ceny v Praze a to při zachování špičkové kvality čištění. Čištění je prováděno s maximální možnou účinností, a to díky profesionálnímu vybavení, profesionálním čisticích prostředkům a pečlivému personálu. Ceník služeb je k dispozici zde. Naše služby je možno nově využít také v Brně jako čištění koberců Brno a v Ostravě jsme navázali spolupráci s firmou čištění koberců Ostrava.

V případě dotazů nás kontaktujte. Pro návrat na hlavní stranu využijte odkaz čištění koberců Praha.