Půjčovna čističů koberců Praha

HOTOVOSTNÍ KAUCE ZRUŠENA!
STROJE NEZAPŮJČUJEME OSOBÁM S ÚŘEDNÍ ADRESOU NA MĚSTSKÝCH A OBECNÍCH ÚŘADECH.
VŠECHNY STROJE JSOU PRO PŘÍPADY KRÁDEŽÍ ZNEHODNOCENY VYPÁLENÝM TEL. ČÍSLEM A INICIÁLY PŮJČOVNY.

vyražené iniciály půjčovny

Pujcovna čističů Praha

V půjčovně čističů koberců jsou k dispozici stroje značky Karcher, modelová řada Puzzi 10/1 s výklopnou sací hlavou (inovace modelu Puzzi 100). Jedná se o profesionální vysavače na mokré čištění, které lze využít na čištění koberců, matrací a všech typů čalounění včetně autopotahů. Při zapůjčení budete proškoleni ohledně správného zacházení se strojem a bude Vám sděleno, jak dosáhnout nejlepších výsledků čištění.

Při zapůjčení obdržíte ZDARMA široký nástavec na čištění koberců i úzký nástavec na čištění čalounění. Bude Vám dodán návod na obsluhu stroje na čištění koberců a rovněž ZDARMA obdržíte 10 dávek čistícího prostředku Karcher RM 760. Zmíněných 10 dávek čistícího prostředku je dostačujících například pro vyčištění bytu 2 + 1. Pokud bude třeba dodat více dávek, lze zakoupit jednu dávku za 9,-Kč. Prostředek Karcher RM760 je hodnocen jako nejlepší čistící prostředek na čištění mokrou cestou.

Vyzvednutí stroje lze realizovat po tel. rezervaci na adresách:

Na Záhonech 834/52, Praha 4 – Michle ⇒ ukázat na mapě

Telefonické objednávky: 774 210 365

ZÁPŮJČNÍ DOBA (nutná telefonická rezervace):

DLE DOHODY

(před půjčovnou je zajištěno bezproblémové parkování)

Podmínky zapůjčení:

Před zapůjčením je nutné stroj telefonicky nebo e-mailově rezervovat. Při zapůjčení stroje je nutné se prokázat dvěma českými doklady totožnosti (OP + řidičský průkaz/pas). Pokud dva české doklady totožnosti nemáte, požadujeme složení vratné kauce 10 000,-Kč. Při zapůjčení na více než 4 dny je kauce rovněž požadována. Stroj musí vyzvednout nebo musí být u vyzvednutí přítomna osoba, která bude čištění provádět (z důvodu kompletního zaškolení). Stroje nezapůjčujeme osobám s úřední adresou na městském či obecním úřadě. Všechny stroje jsou pro případy krádeží znehodnoceny dobře viditelnými vypálenými iniciály půjčovny a vypáleným tel. číslem na těle stroje. Stroje není možné vozit v MHD.

Čisticí prostředek Karcher RM 760

Špičkový čistící prášek prověřený léty testování, určený pro čištění koberců i čalounění. Slabě alkalické vlastnosti dovolují okamžité navázání nečistot a 100% rozpustnost ve vodě zajistit optimální koncentraci. Neobsahuje bělidla a je velmi šetrný k čištěným povrchům. Díky decentímu parfemování čištěný povrch provoní a dodá mu svěžest.

Čistič koberců Karcher Puzzi 10/1

Čistič koberců a čalounění Kärcher Puzzi 10/1 patří do třídy profi. Tento stroj je vybaven dvěma na sobě nezávislými nádobami. Obě nádoby mají objem 10 litrů, jedna je určena na čistou vodu a čisticí medium, druhá je určena na znečištěnou vodu odsátou z čištěného povrchu. Všechny stroje, kterými půjčovna strojů na čištění koberců Praha disponuje, byly nově zakoupeny v březnu 2014 (možno doložit záručními listy).

Technické parametry

  • Průtok vzduchu: 54 l / s
  • Podtlak: 200 bar
  • Nástřikové množství: 1 l / min.
  • Množství vody – max: 1,6 l / min.
  • Nástřikový tlak: 1 bar
  • Zpětný tlak: 2,5 bar
  • Max. teplota vod: 50 st. C
  • Max. příkon: 1290 W
  • Hmotnost: 10,3 kg
  • Rozměry d x š x v: 665 x 320 x 425 mm

KW: půjčovna strojů na čištění koberců Praha, půjčovna čistících strojů na koberce Praha, půjčovna čističů koberců Praha, půjčovna vysavačů Praha, půjčovna úklidových strojů Praha, půjčovna tepovačů Praha.

V případě dotazů nás kontaktujte. Pro návrat na hlavní stranu využijte odkaz čištění koberců Praha.