Půjčovna čističů koberců Praha

STROJE NEZAPŮJČUJEME OSOBÁM S ÚŘEDNÍ ADRESOU NA MĚSTSKÝCH A OBECNÍCH ÚŘADECH.
VŠECHNY STROJE JSOU PRO PŘÍPADY KRÁDEŽÍ ZNEHODNOCENY VYPÁLENÝM TEL. ČÍSLEM A INICIÁLY PŮJČOVNY.

vyražené iniciály půjčovny

Pujcovna čističů Praha

V půjčovně čističů koberců jsou k dispozici stroje značky Karcher, modelová řada Puzzi 10/1 s výklopnou sací hlavou (inovace modelu Puzzi 100). Jedná se o profesionální vysavače na mokré čištění, které lze využít na čištění koberců, matrací a všech typů čalounění včetně autopotahů. Při zapůjčení budete proškoleni ohledně správného zacházení se strojem a bude Vám sděleno, jak dosáhnout nejlepších výsledků čištění.

V ceně zápůjčky je široký nástavec na čištění koberců a úzký nástavec na čištění čalounění.
Dále je v ceně originální čistící prostředek Kärcher RM 760 v množství dostačující k vyčištění cca 20 m2.

Pro čištění větší plochy lze na místě dokoupit další libovolné množství. Prostředek Kärcher RM 760 je hodnocen jako nejlepší čistící prostředek na čištění mokrou cestou.

ADRESA PRO VYZVEDNUTÍ STROJE (VÝHRADNĚ PO TELEFONICKÉ REZERVACI):

Na Záhonech 834/52, Praha 4 – Michle ⇒ ukázat na mapě

Telefonické objednávky: 774 210 365

ZÁPŮJČNÍ DOBA (nutná telefonická rezervace):

DLE DOHODY

Podmínky zapůjčení:

Zapůjčení stroje je nezbytné předem telefonicky rezervovat (na tel. 774210365 v pracovní dny mezi 9.00 až 18.00 hod.). Při převzetí stroje je nutné se prokázat dvěma českými doklady totožnosti (Občanský průkaz + řidičský průkaz nebo pas). Pokud dva české doklady nemáte, požadujeme složení vratné kauce 8 000,-Kč. Stroj musí vyzvednout, nebo musí být u vyzvednutí přítomna osoba, která bude čištění provádět (z důvodu kompletního zaškolení). Stroje nezapůjčujeme osobám s úřední adresou na městském či obecním úřadě. Všechny stroje jsou pro případy krádeží znehodnoceny dobře viditelnými vypálenými iniciály půjčovny a vypáleným tel. číslem na těle stroje. Stroje není dovoleno přepravovat v MHD.

Čisticí prostředek Karcher RM 760

Špičkový čistící prášek prověřený léty testování, určený pro čištění koberců i čalounění. Slabě alkalické vlastnosti dovolují okamžité navázání nečistot a 100% rozpustnost ve vodě zajistit optimální koncentraci. Neobsahuje bělidla a je velmi šetrný k čištěným povrchům. Díky decentímu parfemování čištěný povrch provoní a dodá mu svěžest.

Čistič koberců Karcher Puzzi 10/1

Čistič koberců a čalounění Kärcher Puzzi 10/1 patří do třídy profi. Tento stroj je vybaven dvěma na sobě nezávislými nádobami. Obě nádoby mají objem 10 litrů, jedna je určena na čistou vodu a čisticí medium, druhá je určena na znečištěnou vodu odsátou z čištěného povrchu.

Technické parametry

  • Průtok vzduchu: 54 l / s
  • Podtlak: 200 bar
  • Nástřikové množství: 1 l / min.
  • Množství vody – max: 1,6 l / min.
  • Nástřikový tlak: 1 bar
  • Zpětný tlak: 2,5 bar
  • Max. teplota vod: 50 st. C
  • Max. příkon: 1290 W
  • Hmotnost: 10,3 kg
  • Rozměry d x š x v: 665 x 320 x 425 mm

KW: půjčovna strojů na čištění koberců Praha, půjčovna čistících strojů na koberce Praha, půjčovna čističů koberců Praha, půjčovna vysavačů Praha, půjčovna úklidových strojů Praha, půjčovna tepovačů Praha.

V případě dotazů nás kontaktujte. Pro návrat na hlavní stranu využijte odkaz čištění koberců Praha.