Automatický závlahový systém ušetří čas, námahu i peníze

Ke krásnému domu patří udržovaná zahrada a pěkný trávník. Automatické závlahové systémy umí zalévat trávník, okrasnou i užitkovou zahradu, terasu i skleník.

 

Pokud chcete mít na zahradě pěkný trávník, keře, stromy i trvalky, nebo pěstovat na svých záhonech a ve skleníku užitkové rostliny, automatický zavlažovací systém vám ušetří spoustu času, práce i peněz. Pravidelná údržba zahrady vyžaduje čas a v suchém horkém létě nám jej spoustu zabere pravidelné zalévání. Nemusíte svůj čas trávit s hadicí či konví v ruce. Zalije za vás automatický systém zavlažování.

Správná zahrada

Závlahový systém je důležitý pro Vaši zeleň.

Výhody automatického zavlažování

Dnešní uspěchaná doba přináší nedostatek času. Proto je důležité si práci na zahradě co nejvíce ulehčit a zjednodušit. Automatické zavlažování nám pomůže k zahradě plné bujné zeleně a ušetříte si spoustu času i práce. Kapkové zavlažování dá dostatek vody pro rostliny, keře, stromy, živý plot, skleník i záhony. Může být nadzemní i podzemní. Vhodné jsou i zavlažovací rohože. Zavlažování trávníku se používá v zahradách, parcích, na fotbalových hřištích i tenisových kurtech. Určitě oceníte výsuvné trysky, které vám nezavazí, když chcete použít sekačkou na trávu.

Automatický zavlažovací systém od odborníka

Automatický zavlažovací systém si sice můžete instalovat svépomocí, ale lepší je nechat to odborníkům. Projekt na automatický závlahový systém přímo na míru bude plně funkční a bude počítat i s tlakem vody. Odborníci systém odborně nainstalují, zaškolí vás a zajistí komplexní servis. Systémy pro automatické zavlažování trávníku a zahrady tvoří soustava podzemního potrubí, filtrů, ventilů, dešťových čidel, elektrických rozvodů, šachtic, spojek a různých postřikovačů. Automatické zavlažování může efektivně zavlažovat velké i malé plochy, skleníky, zídky, terasy i skalky. Ušetříte za vodu a budete mít spoustu času navíc.