Upratovanie a čistenie v kancelárii

Upratovanie a čistenie v kancelárii

V niektorých kanceláriách býva značný pohyb ľudí – dochádza tým k zvýšenej záťaži podlahových krytín. Ak je ako podlahová krytina v takejto kancelárii použitý koberec, je potrebné častejšie ho čistiť. Pri vysokej záťaži dochádza k trvalému poškodeniu takej podlahovej krytiny.

Pri dôkladnom čistení koberca alebo podlahovej krytiny je potreba odsrtanit inštalovaný kancelársky nábytok, aby vyčistenie koberca alebo podlahovej krytiny bolo dokonalé. Táto činnosť býva niekedy veľmi náročná, treba všetok nábytok je potrebné rozložiť a opäť zložiť.

K samotnému čistenie kobercov v kancelárii používame kvalitné čistiace stroje a zariadenia. Pri veľa zaťaženom povrchu – a to v kanceláriách býva obvykle – používame tzv. Hĺbkové čistenie. To je pri kancelárskych kobercoch nevyhnutné.

Vedľa čistenie podlahových krytín sa zaoberáme tiež kompletným upratovaním kancelárií. Upratujeme tiež kancelársky nábytok, a to vrátane povrchovej údržby nábytku. Dá dohovoriť tiež upratovanie vnútorných priestorov kancelárskeho nábytku, ako Josu rozne police a poličky alebo skriňovej nadstavby.

Upratujeme a umývame tiež všetko vybavenie kancelárie, vrátane všetkých stoličiek, stolov, kresiel a okenných parapetov. Zaoberáme sa tiež čistením čalúnených častí kancelárskeho nábytku, ako sú poťahy u kancelárske stoličky, alebo u kancelárskych kresiel.

V prípade záujmu sme schopní zabezpečiť kompletnú upratovanie vašej kancelárie, vrátane odborného poradenstva pri upratovaní a čistení vašej kancelárie alebo konferenčných priestorov.