Stolní fotbal! Nejpopulárnější hra

Kicker nebo-li stolní fotbal je hra, která má zaslouženou popularitu mezi fotbalovými fanoušky a internetový obchod t-zbozi.cz nabízí nejoblíbenější modely stolního fotbalu, z nichž každý má vynikající kvalitu za přijatelnou cenu. Hrací stoly pro kicker, prezentované v tomto eshopu, harmonicky doplňují interiér každé místnosti – je atraktivní, protože kombinuje klasický i moderní styl. Stolní fotbal je opravdová zábava, která simuluje skutečný fotbalový zápas. Principy hry fotbálku jsou podobné s pravidly klasického fotbalu, pouze žijící hráče nahrazují plastoví fotbalisti, hraje se v týmech ve dvou nebo čtyřech lidech, u velkých stolů někdy i v šesti. Pravidelné hraní vám nepřináší jen dobrou náladu, ale také zdravotní výhody – takováto zábava přispívá k rozvoji motoriky a reakcí, pozornosti a stimulaci představivosti. Navíc spálíte i nějakou tu kalorii.

Podle čeho vybíráme stolní fotbálek  

Ale ne všechny tyto výhody jsou harmonicky spojeny v jediném modelu, je třeba si, co nejpečlivěji vybrat. Máte-li zájem o kvalitní stolní fotbálek, budete muset dávat pozor na následující parametry: Velikost a hmotnost modelu – konkrétní model, musí být v souladu s velikosti místnosti. Těžké stoly jsou ideální pro stacionární použití. Materiál – MDF, dřevotříska nebo překližka. Ve výrobě fotbalových stolů řada prvků má přímý vliv na dlouhověkost hry. Také kvalita povrchu pole si zaslouží velkou pozornost – musí být dokonale hladký a pevný. Bezpečné jsou teleskopické tyče a tabulka, která je vystavena největšímu zatížení, by měla být vyrobena z odolného materiálu proti opotřebení, nejlépe z kovu.

Super nabídka a ceny stolních fotbálků – t-zbozi.cz

Sortiment internetového obchodu t-zbozi.cz nabízí tu nejvyšší kvalitu, získáte funkční model stolního fotbálku. Každý z nich má rozumnou cenu, cenově dostupnou pro každého, což vám zaručí mimořádné výhody. Výhody vybraného produktu budete moci velmi brzy otestovat i vy, a to hned po kliknutí na slovíčko ´koupit´.   Do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma! Přejeme příjemné nakupování!