Stěhování firem

Hledáte kvalitní a spolehlivou stěhovací firmu v Praze či blízkém okolí? Jsou pro Vás důležité dlouholeté zkušenosti a profesionální technika? Chcete, aby Vámi stěhovaný obsah byl přestěhován v dohodnutých termínech a nedošel k úhoně?

Máme pro vás tip a tím je stěhovací firma Podrazil. Firma Podrazil je na trhu se stěhovacími službami od roku 1991 a za tu dobu si vytvořila tisíce spokojených klientů. Kromě stěhování firem a domácností nabízí své služby a úspěšně stěhovala muzea, galerie a další kulturní instituce. Díky obsáhlému vozovému parku jsou schopni realizovat i zakázky většího rozsahu a problém nebyl stěhovat například mamuta z Národního muzea.

Stěhovací firma Podrazil je schopna přestěhovat také nadměrné břemena jako jsou například trezory nebo těžké stroje. Ke každé zakázce přistupují profesionálně. Před samotnou realizaci dojde k osobní prohlídce, kdy je místo stěhování důkladně zmapováno, případně zaměřeno. Na základě tohoto postupu pak vzniká cenová nabídka a harmonogram pro klienta. Samozřejmostí je pojištění stěhovaného nákladu a důkladné zabalení, aby nedošlo k úhoně.

Pokud se Vám nabídka služeb firmy Podrazil líbí, neváhejte je kontaktovat.