Sruby na klíč, moderní bydlení v kontaktu s přírodou

Jak bydlet moderně a přitom blízko přírodě? Zaujaly vás sruby na klíč? Jaké přednosti nabízejí oproti jiným stavbám?

Sruby na klíč značky Honka představují vysoce estetické a útulné bydlení s dlouhou životností a vysokou odolností proti vlhkosti, požárům i extrémním klimatickým vlivům. Vyrábí se ve variantě jak klasické tradiční tak jako moderní srubové domy. Vždy je však lze vybavit nejnovějším technickým vybavením a komfortem 21. století.

sruby na klíč

Přirozené a zdravé bydlení ve srubech na klíč

Sruby na klíč představují variantu přirozeného a zdraví prospěšného bydlení doslova na dotek přírody. Čistě přírodní masivní trámy vám vytvoří klidné a harmonické prostředí s vysokou kvalitou vnitřního ovzduší a uklidňující atmosférou velmi rychle snižující stres a napětí. Získáte tak něco z klidu finské borovice a zamilujete si příjemný vzhled a kontakt s masivním dřevem, který uklidňuje podobně jako procházka v hustém lese.

Tradiční vzhled srubů na klíč

Líbí se vám vzhled tradičních srubů? Co jej tvoří? Čím jsou charakteristické? Především jde o symetrické plány domu, štíty plné světla, dekorativní okenní mřížky, velké verandy a krásná arkýřová okna. To vše může mít váš srub podle klasického střihu. Důležitá je také správná volba dřeva. V případě značky Honka jde vždy o certifikované dřevo z finských lesů s vysokou odolností proti vlhkosti, požárům i nepříznivému počasí.

sruby na klíč

Sruby na klíč navrhneme na míru

Jak probíhá samotný návrh? Sruby na klíč navrhujeme podle vašich přání, potřeb a požadavků. Nejprve tedy spolu probereme vaše osobní preference, životní styl a současné i předpokládané potřeby obyvatel domu. Bude nás zajímat váš pozemek, jeho tvar, terén, nadmořská výška a umístění v okolní krajině. Dále bude záležet na vašem plánovaném rozpočtu a časovém plánu výstavby. Vždy se nám hodí také jakékoliv vizuální nápady a náčrty, abychom se co nejlépe trefili do vašeho estetického cítění.

Ekologie a energetické úspory

Sruby na klíč představují vysoce ekologické a nízkoenergetické bydlení budoucnosti. Při výrobě dřevěných trámů pro výstavbu je zapotřebí pouze zlomek energie oproti výrobě cementu nebo cihel. A při samotném bydlení každý jistě ocení nižší náklady na topení, protože dřevěné trámy z masivu vytvářejí pevné ale přitom prodyšné zdi, které v sobě zadržují teplo ze slunečního záření a poté jej postupně tranformují na teplo v domě.

Zaujaly vás možnosti srubu na klíč? Chcete vědět víc? Kontaktujte nás a zeptejte se na cokoliv.