Představujeme partnerskou službu – vrtané studny

VRTANÉ STUDNY

Poskytujeme kompletní servis v oblasti vrtání studní. Vrtané studny jsou cestou k nezávislému zdroji pitné vody. Ale cesta k její realizaci není jednoduchý úkol, který se vyřeší jedním dnem.

Samotné vybudování vrtané studny sice zabere jeden jediný den, ale studna je stavbou a k tomu, abyste získali stavební povolení, musíte oslovit příslušné úřady, aby Vám vydaly povolení ke stavbě. K tomu budete muset splnit určité podmínky a sepsat žádosti. A od toho jsme tady my! Chceme Vám tento úkol maximálně usnadnit. Řadu let se specializujeme právě vrtáním studní a úkonech s nimi spojenými. Všichni naši odborní pracovníci jsou připraveni Vám být nápomocni jak při vznášení dotazů, tak při budování studny.

PROČ POTŘEBUJETE PRÁVÉ VRTANOU STUDNU?

Rozdíl mezi vrtanou studnou a studnou kopanou je veliký. V podstatě dnes už se spíše od kopaných studen ustupuje a realizují se právě vrtané studny, a to díky stálému přítoku vody i v době srážkového minima, vyšší vydatnosti zdroje, snadnému provedení, minimálnímu poškození terénu a rychlé návratnosti vložených finančních prostředků.

Mezi další velice podstatný důvod patří ušetření na nákladech za vodné. Neustálé zvyšování poplatků za vodné., také přidělává vrásky na čele. Jste-li napojeni na obecní či městský vodovod, určitě jsou u vás debaty na toto téma časté.

A PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS?

U nás vždycky získáte něco navíc. Necháte-li si od nás vyvrtat studnu, veškerou dopravu budete mít zdarma.  K tomu Vám ještě zadarmo vyhledáme pramen, provedeme čerpací zkoušku, apod. Záruku na vrtané studny poskytujeme na 60 měsíců! Máte-li otázky, zašlete nám nezávaznou poptávku. Těšíme se na Vás.