Praktické plachty na bazén – kvalitniplachty.cz

Určitě jsme řešili otázku spolehlivého zakytování našeho zahradního bazénu a tak se nabízí řešení, které bude jistě praktickým východiskem pro ty, co řeší tuto otázku již dlouho dobu. Jde o kvalitní bazénové plachty. Je to výhodné a rychlé řešení pro ty, co chtějí mít radost z vodních radovánek a nechtějí se každý den zabývat jeho čištěním.

Jaké jsou výhody bazénových plachet – kvalitniplachty.cz

V případě, že uvažujeme o pořízení takové bazénové plachty, můžeme je srovnat například s pojezdovým zastřešením, které je pevné. Tady musíme ale říci, že je krycí plachta, kvalitniplachty.cz, na bazén v podstatě daleko levnější, takže taková zpráva investora bude zajímat asi nejvíce. Rovněž manipulace s plachtou je jednoduchá záležitost, která nepředstavuje složitou práci. Ovšem za hlavní výhodu bazénových plachet můžeme považovat dokonalou ochranu před nečistotami. Určitě by se nám nelíbilo,kdybychom každé slunné ráno museli nějakým způsobem čistit vodní hladinu bazénu, abychom se mohli věnovat vodním radovánkám s dětmi. Poletování kolem bazénu se sítkem proti hmyzu není zrovna příjemné. Také můžeme podotknout, že jde v takovém případě i o úsporu bazénové chemie. Voda se v případě zakrytování bazénu odpařuje pomaleji a není tedy potřeba bazénovou chemii používat tak často.

KRYCÍ PLACHTY NA BAZÉN

Spolehlivé řešení pro všechny

Krycí plachty, kvalitniplachty.cz,  na bazén plní také tak trochu bezpečnostní funkci, kdy se při jejím správném napnutí nemusíme obávat pádu našich domácích mazlíčků do vody. Jsou vyztuženy ocelovými lanky nebo pružinami a jsou zhruba o 40 cm na každé straně větší. Je to z důvodů lepšího napnutí. Ovšem existují také solární plachty, které přispívají k částečnému zahřívání vodní hladiny pomocí solárního efektu za slunečného dne. Skvěle však akumuluje teplo během dne a udržuje teplotu vody v noci. Použití této ochranné fólie bazénu umožňuje snížit výkon filtračního systému a snížit tak náklady na energii pro ohřev vody. Tyto solární plachty, kvalitniplachty.cz,  mají bublinovou strukturu a díky tomu zabraňuje odpařování vody a udržuje její optimální teplotu.

 Máme doma atypický tvar bazénu

V dnešní době není nic neobyčejného na tom, že máme atypický tvar bazénu. Takovým tvarům, jako je ovál nebo klasický obdélník již dávno odzvonilo. Lidé se chtějí také tak trochu pochlubit něčím netradičním a tvar bazénu je dobrou příležitostí, jak ukázat svou fantazii a kreativitu. Ať už se tedy jedná o plavecký celek v turistickém komplexu  nebo mini-bazén pro letní chalupu, spolehlivá plachta na bazén šetří energii, čas a peníze.

Doplňky k plachtám

Bazénové plachty, kvalitniplachty.cz, tedy mají několik výhod, které je třeba zviditelnit, ale můžeme si je pořídit ještě s doplňkovými komponenty, které se nám budou určitě hodit. Jsou to především různá odtoková sítka, napínací gumy pro lepší napínání plachty a s tím související kotvící kolíky pro snadnější uchycení. Ovšem nemusí jít jen o takové maličkosti. Můžeme si pořídit dokonce i speciální naviják, který nám usnadní nejen manipulaci s plachtou, ale také s jejím uskladněním. Tyto navijáky mohu být jak na ruční pohon, tak i na bateriový pohon nebo na elektřinu. zde si ale určitě trochu připlatíme.