Pension Austria – ubytování v Pardubicích

Vybrat si a sehnat ubytování, které Vám bude vyhovovat je někdy velmi obtížné. Chystáte se na dovolenou nebo snad pracovní cestu v Pardubicích? Ubytujte se v penzionu Austria, který se nachází v samém centru města Pardubice.

Penzion Austria nabízí kvalitní a cenové přijatelné ubytování v centru města. Ubytovat se můžete buď ve dvoulůžkovém pokoji nebo můžete zvolit jeden ze 4 nabízených apartmánů. Na našich stránkách si můžete projít virtuální prohlídku našich pokojů a dle prohlídky zvolit pokoj, který se Vám pro ubytování zalíbil.

V penzionu Austria najdete veškerý komfort, který potřebujete. Ať už jde o koupelnu s vanou či sprchovým koutem, wifi na pokoji nebo televizi.

Po příjezdu na Vás čeká osobní přístup personálu, který Vás ubytuje a poradí, co vše je v Pardubicích možné shlédnout.

Ubytování včetně možnosti stravování

Hledáte ubytování, kde nebudete muset řešit snídaně, obědy a večeře? Chcete mít možnost se dobře najíst přímo v prostorách penzionu? Pak je penzion Austria tím pravým ubytováním pro Vás. Ubytování si můžete domluvit včetně snídaní a na vynikající oběd či večeři můžete zvolit mexickou restauraci La Cabaňa, která je umístěna přímo v budově penzionu.

Zdarma parkování

Ptáte se, jak je to s parkováním v rámci ubytování v Pezionu Austria? Samozřejmostí pro naše hosty je parkování ve dvoře penzionu zcela zdarma. Díky ubytování v penzionu získáváte parkování zdarma v centru Pardubic.

Cena ubytování

Ceník ubytování je zveřejněn na našich stránkách. Ubytování si můžete zvolit se snídaní či bez snídaně, záleží také na tom, jaký typ pokoje si zvolíte. V případě dlouhodobého pobytu se na ceně lze domluvit s vedením penzionu. V naší nabídce můžete najít i víkendové slevy na ubytování. Jednu noc v našem penzionu Austria můžete mít již od 750korun/ noc.

Přijeďte do Pardubic, města perníku, a zúčastněte se různých kulturních akcí, navštivte památky, hvězdárnu nebo shlédněte sportovní zápasy hokejové Extraligy, Basketbalové ligy či různá fotbalová utkání. Penzion Austria Vám poskytne kvalitní ubytování.