Nové byty v Praze 10 zahrnují nejrůznější projekty

Praha 10 je část města, která v sobě skrývá bohatou historii, ovšem na druhou stranu je to velice mladá část Prahy, která zažívá v posledních letech největší rozkvět. V současné době zde najdeme okolo 7 tisíc domů a více než 50 tisíc bytů, kde celkem žije více než 111 tisíc obyvatel. Z toho tedy můžeme usoudit, že se jedná o část, kde je poměrně živo, leč v nočních hodinách byste se neměli setkat s rušivými zvuky, které by Vám nedaly v noci spát.

Nové byty Praha 10 zahrnují nejrůznější projekty. Jeden z nich je Viladům Bohdalec, který se snaží svým budoucím nájemníkům připravit bydlení, které spíše připomíná jeden velký rodinný dům, kde bude celkem 30 bytů. Měl by nabídnout velice hezké prostředí se spoustou zeleně, takže Vám na první pohled ani nepřijde, že byste bydleli v bytě. Jelikož se jedná o luxusní terasovitou novostavbu, tak ceny začínají na 3 miliónech a končí na 9. Nastěhovat se budete moct v lednu 2016.

Trigon HostivařProjekt Trigon Hostivář bude vypadat jako typický panelový dům, ovšem s lepším vybavením a postaven z moderních materiálů. Cílem realizátorů projektu je nabídnout pohodlné bydlení za nižší ceny, které se pohybují v rozmezí 1,2 až 4,2 miliónů Kč. Největší byt je 5+kk, což by mělo stačit i pro ty, kteří mají rádi dostatek prostoru. V blízkosti se nachází velký supermarket, nechybí ani restaurace, či sportoviště pro inline bruslení. Byty budou k dispozici na začátku roku 2014.

Odvážnější projekt s futuristickým designem Viladomy Azalková také stojí za zmínku. Jedná se o doprodej posledních bytů, které můžete koupit ve výrazné slevě. Byty jsou velice prostorné a jsou v lokalitě s velkou terasou, kde můžete pořádat v letních měsících nějaké grilovačky s Vašimi přáteli. Nastěhovat se můžete od roku 2011.

Půdní byty Karpatská budou naopak ideální volbou pro ty, kteří mají rádi být probuzeni slunečními paprsky. Každý byt, který je k prodeji má totiž střešní okna. Byt je možno pořídit už za 2 milióny Kč. Lokalita je v blízkosti MHD, takže se snadno dostanete do práce. Projekt bude dokončen v červnu 2014.

Máte-li rodinu a chcete, aby Vaše děti měly blízko hřiště, kde si budou moci hrát, tak je projekt Rezidence Kytínská tou nejlepší volbou. Ještě více než polovina bytů je bez majitele, a proto můžete udělat své životní rozhodnutí, kterého patrně litovat nebudete právě zde. Pouze 5 minut chůzí najdete moderní park s krásnými květinami a stromy.

Nové byty Praha 10 v porovnání s jinými částmi města rozhodně nezaostávají a svým potenciálním obyvatelům bytů mohou nabídnout luxusní bydlení, za příjemnou cenu, kterou si člověk střední vrstvy dovolit může. Průměrná cena středně velkého bytu je přibližně 2,5 miliónů Kč a jedná se o byty, které se dají poměrně snadno v případě potřeby prodat.