Navštivte zavedenou půjčovnu kojeneckých a dětských potřeb Prima Rodina

V Praze 4, Michli, nedaleko metra Kačerov, najdete půjčovnu kojeneckých potřeb Prima Rodina. Na potřebnou dobu si zde můžete pro své děťátko půjčit to, co byste jinak museli za drahé peníze pořizovat a později třeba ani nevyužít. Z rozmanitého sortimentu půjčovny se Vám například  může hodit kojenecká váha, odsávačka mléka Medela Symphony, monitor dechu Babysense, novorozenecká postýlka,  dětská kolébka, ohřívač mléka, elektronické chůvičky, cestovní postýlka, nosítko Manduca, krosna na dítě Chicco, cyklosedečka Hamax, ruční laser Handy Cure, nosič kol Thule na tažné zařízení, a další.

Pokud zjistíte, že Vám půjčené věci vyhovují, máte možnost si je u nás i nové zakoupit.

Provozní doba po telefonické domluvě je pro výdej neomezená,  půjčení je možné včetně víkendů a svátků. Telefonovat na číslo 774 210 365 můžete kdykoliv, po Praze Vám půjčené předměty můžeme zaslat naší dopravou za poplatek 149 Kč.

Ceny půjčovného jsou velmi nízké, dovolit si je může každá maminka:  kojenecká váha na 14 dní 300 Kč; odsávačka mléka MedelaSymphony na 1 den 60 Kč; dvoudeskový monitor dechu Babysense II na 6 měsíců 1000 Kč; postýlka pro novorozence (používaná také v porodnicích) na 1 měsíc 510 Kč; dřevěná kolébka Scarlett na 1 měsíc 410 Kč; ohřívač mléka Topcom 3v1 na 14 dní 150 Kč; elektronické chůvičky Topcom na 1 týden 250 Kč; cestovní postýlka CAM na 1 týden 350 Kč; nosítko (klokanka) Manduca na 1 týden 300 Kč; krosna na dítě ChiccoCaddy na 1 týden 300 Kč; samonosná polohovatelná cyklosedačkaHamax  Siesta na  1 týden 300 Kč, ruční laser Handy Cure na 14 dní 300 Kč, cyklonosič kol Thule na tažné zařízení – na koulipro 3 jízdní kola víkend 390 Kč.

Vše, co půjčujeme je pečlivě zkontrolované, vyčištěné a ke všemu je přiložen návod k použití.

Při předání Vás náš pracovník seznámí s obsluhou.

Adresa naší provozovny je Praha 4 – Na Záhonech 834/52.