Navrhněte si a realizujte svůj interiér

Pokud toužíte po nových bytových doplňcích, novém nábytku do vašeho interiéru, nebo chcete váš interiér přeměnit kompletně od základu, můžete vyzkoušet rady odborníků na návrhy a realizaci interiérů. A pokud byste se rádi svěřili do rukou odborníků nejpovolanějších, měli byste vyzkoušet služby Art interiéru.

Toto studio, nabízí svým zákazníkům ty nejlepší služby, jaké tuzemský trh nabízí. Nábytek Zlín a Nábytek Olomouc provedou svého klienta napříč všemi kroky, které vedou k novému interiéru a zákazníkově spokojenosti. Díky tomu budete mít nad samotným návrhem i následnou realizací kompletní přehled a celý projekt tak bude vypadat přesně podle vašich představ.
Celou svou představu budete moci bezplatně projednat s konzultantem Art interiéru, který vám poradí a pomůže s výběrem těch nejlepších materiálů, nejvkusnějších doplňků a s výběrem toho nejlepšího nábytku. Studio pracuje jen s tím nejlepším designovým nábytkem, který je k dostání. Nábytek je dovážen přímo od výrobců, díky čemuž si na své přijde každý klient. Problémem totiž není ani výroba nábytku na zakázku.
Budete si tak moci dopřát atypické kožené sedací soupravy, a další interiérovou výbavu v atypických rozměrech, již od 10 000 Kč. Vybírat budete moci z moderního a designového nábytku z masívu, lamina, dýhovaného nábytku, a mnoho dalšího. Samozřejmostí je možnost ošetření nábytku lakem s vysokým leskem, který je hitem několika posledních let a každý interiér s ním dostává moderní vzhled. Na své si zde však přijdou i milovníci tradičnějších interiérů.
Zkrátka na výběr je toho opravdu mnoho a na své si zde přijde každý. I ti nejnáročnější klienti. Proto byste i vy měli využít služeb studia Art interiér a nechat se provést úžasným světem interiérového designu, který může být i u vás doma.