Nadešel ten správný čas pro párty stany 

V teplém období nás příjemně a někdy až moc hřeje sluníčko. A jak už to bývá, přestože sluneční paprsky prozrazují, že za krátký čas tu bude léto, na které se po nekonečné zimě všichni moc těšíme, nesmíme podceňovat ochranu. Náhlý déšť i vítr je nepříjemný a mnohdy pokazí rodinnou oslavu nebo grilování s přáteli, na kterou jste se moc těšili. Párty stany – již v tyto dny myslete na zastínění posezení. V příjemném stínu vydržíte po celý den, aniž byste si uhnali úpal, a také se nemusíte obávat náhle změny počasí k horšímu. A to je důvod, proč jsou párty stany stále populární.

Nůžkové stany – jednoduché použití

Párty stany a také menší nůžkové stany se vyrábějí v různých velikostech, barvách a kvalitách. Ohromě praktickým řešením je párty stan s nůžkovou konstrukcí, které se označují názvem nůžkové stany.  Vyznačuje se vyšší stabilitou a delší životností. Ovšem pokud hledáte párty stan pouze na občasné příležitosti, doporučujeme klasickou konstrukci. Ale pokud chcete investovat do kvality, nůžkový systém rozkládání je ideální volba. tento typ stanu dokáže postavit i nepříliš zručný člověk a to bez použití nářadí.

Párty stany ve velkém výběru

Trh nabízí ohromné množství párty stanů, kde klíčovým faktorem není design a barva, ale rozměr. Prodávají se malé 2 x 2 metrové stany až po velkoplošné s rozměry 6 x 12 m. Malé stany vám zastřeší maximálně čtyři osoby. Ovšem pokud se u vás pravidelně schází více hostů, tak volte velkost 6 x 3 metrů. Není výjimkou, že se menší stany vzájemně propojují, aby se zvětšil zastřešený prostor.  Máte o párty stany zájem? Ve velkém výběru a za skvělé ceny si je můžete objednat ve špičkovém internetovém obchodě t-zbozi.cz. Do dvou pracovních dnů je máte doma! Svým zákazníkům nabízí kompromis mezi cenou a kvalitou.