Mytí oken může být pro seniory nebezpečné. Nechte to na nás!

Vzhledem k tomu, že jde víceméně o rutinu, má spousta lidí tendenci podceňovat přirozená nebezpečí při mytí oken. Dvojnásob to platí pro seniory, kteří mnohdy nedokáží adekvátně odhadnout svoje schopnosti nebo zdravotní stav a neštěstí je rázem nasnadě. Mnohdy je tak lepší se otočit na profesionály.

Mytí oken Praha

Mytí oken svépomocí se seniorům zásadně nedoporučuje

Pro člověka v jakémkoliv věku je mytí oken potencionálně nebezpečnou věcí. Je totiž velice jednoduché jakkoliv klopýtnout, škobrtnout nebo uklouznout a rázem se ocitnout kousek od osudového pádu. Pokud se potom bavíme o starších osobách, je to riziko ještě vyšší.

Horší prostorová orientace, slabší reakce těla nebo zhoršená rovnováha. To všechno může hrát roli v řetězci nepříjemných událostí, které potom může završit i horší úsudek nebo nepřiměřená panika. Pro seniory by tak mytí oken nemělo být rozhodně rutinou.

Odborníci na výškové práce vám dokáží pomoci

Pokud nemáte šanci poprosit ani nikoho z řad příbuzných, tak je tou nejlepší možností právě některá ze společností, které se zabývají výškovými pracemi. I když to někomu může připadat přehnané, tak samotné umývání oken je za výškové práce považované a jsou zde naprosto stejná rizika, jako u spousty jiných riskantních úloh.

Na nic nečekáte a o nic se nemusíte bát

Navíc vám s objednáním odborných služeb odpadá neuvěřitelná spousta dalších starostí. Nemusíte nutně shánět žádné vybavení, čistící prostředky a ani nemusíte na samotné mytí dlouho čekat. V rukou profesionálů s profesionálním vybavením je kvalitní umytí oken doslova otázkou minut. Díky tomu dokáží práci provést v neuvěřitelně rychlém čase, s naprostou dokonalostí, bez jakýchkoliv rizik a navíc rozhodně nebudete čekat dny nebo týdny na váš termín, jako to může být u jiných služeb standardem.