Dětský pokoj pro holky

Máte doma malou slečnu? Zařiďte jí pokoj dle jejich potřeb a za rozumnou cenu. Nabídka dnešního trhu s nábytkem je velmi bohatá. Dětské pokoje pro holky se vyrábí v různých designech, barevných kombinacích a všelijakých sestavách. Tím pádem není problém sestavit pokojíček, jak pro malý či velký prostor. Vše záleží již jen na vkusu malé slečny.

pokoj pro holky 1

V každém pokoji pro děti je důležité mít spoustu úložného prostoru. Měli bychom pamatovat, že děti a to hlavně dívky, mají spoustu věcí, které potřebují mít u sebe v pokojíčku, hned po ruce. Šatní skříň a komoda je daným standardem, pro uložení oblečení a také různých hraček. Ale tento základní prostor nemusí vašim holčičkám stačit. Proto doporučujeme se poohlédnout po různých variantách dětského nábytku, který nabízí nadstandartní úložný prostor. Například dětská postel, má obvykle úložný prostor v podobě šuplíků, ale tento úložný prostor pod postelí nemusí stačit. Takové vyvýšené, patrové či multifunkční postele nabízí rozmanité prostory pro uložení jak drobností, tak i rozměrných věcí. Také dětský psací stůl může mít více úložného prostoru než obvykle. Některé psací stoly mají nad pracovní deskou regálový systém, na uložení jak drobností, tak i růžných knížek či učebnic. Tento regálový systém může být umístěn i v bočnici psacího stolu. Tento úložný prostor slouží dětem ve školním věku, k lepší orientaci ve školních i volnočasových pomůckách.

pokoj pro holky 2

 

Nesmíme opomenout, že malé či velké slečny jsou parádnice a musí mít k dispozici zrcadla, či toaletky. V dětských pokojích zrcadla zpravidla nejsou volně pověšená na stěně, ale jsou součástí nábytku. U šatní skříně jsou zrcadla součástí dvířek. Zrcadla na skříních jsou dostatečně velká, aby se malá slečna mohla celá prohlédnout. U toaletních stolků je zrcadlo samozřejmostí. Toaletní stolky mají vždy odkládací prostor, pro malé zkrášlovací potřeby.

pokoj pro holky 3

U každého pokoje zejména dětského, bychom neměli zapomenout na doplňky, které nám pokojík zútulní a esteticky doladí k dokonalosti. Koberec například nemusí plnit jen izolační funkci. Například barevný koberec ve tvaru kytičky nebo pestrobarevný koberec s vysokým vlasem může být tím pravým, co zdokonalí dívčí pokojík. Stačí jen znát rozložení pokoje a zapojit fantazii a krásný vysněný pokojík se stane realitou. Pro informace o vhodném čištění dětských pokojů navštivte web čištění koberců Praha.