Čištění koberců Praha

Čištění koberců Praha je kvalitní úklidové firma, která se zaměřuje výhradně na mokré extrakční hloubkové čištění koberců a sedaček v Praze a okolí. Díky tradici a dlouhodobému působení v lokalitě Praha a okolí si firma Čištění koberců Praha vydobyla na trhu kvalitní postavení a lze tvrdit, že realizuje v Praze většinu zakázek. Mimo jiné je v Provozu také půjčovna strojů na čištění koberců Praha.

Půjčujeme například čistič Karcher Puzzi 100 vyznačující se vysokou efektivitou a nízkou spotřebou elektrické energie. V ceně máte samozřejmě i krátkou instruktáž jak se strojem zacházet, kolik čistícího prostředku použít a podobně. Poté už si budete moct být dokonale jistí, že máte koberce bez prachu a jiných nežádoucích věcí. Na našem webu se také můžete podívat na video, kde uvidíte v praxi, jak tento stroj funguje a co dokáže. Důvěřujte nám a my Vám garantujeme, že Vás nezklameme.

Pro dotazy jsme k dispozici na telefonu i e-mailu: info@cistenikobercupraha.com. Čistíme v pracovní dny a rovněž o víkendech a svátcích bez příplatku. Denně jsme schopni díky kvalitním čističů koberců vyčistit i tisíce metrů čtverečných, naše služby jsou určeny nejen pro domácnosti, ale rovněž pro firmy.