Chcete mít sídlo firmy na prestižní adrese v Praze?

Zkuste služby virtuální kanceláře. Co získáte? Spoustu dalších potencionálních zákazníků, neboť hlavní město Praha má nejvíce podnikatelských subjektů na jednom místě.Tím, že se rozhodnete pro změnu sídla, rozhodně tímto krokem  pozvednete své podnikání.

Jak tedy definovat virtuální kancelář?

Jedná se o službu živnostníkům v podobě poskytnutí sídla pro Vaše podnikání.  Virtuální kancelář Praha Vám vždy nabídne další služby ZDARMA navíc. Jedná se zejména o zapůjčení prostor v případě, že je potřebujete využít k osobnímu setkání s obchodními partnery, kancelářské práce – včetně základního občerstvení, ZDARMA pro Vás připravíme návrh na změny v obchodním rejstříku.

A kde tedy bude nové sídlo Vaší společnosti?

Služby virtuální kanceláře Vám nabízíme ve vlastních nemovitostech na adresách v Hostivaři, na Žižkově a na  Novém Městě. Toto vše za jednorázovou částku na celý rok.

Získejte skvělou obchodní adresu pro Vaši firmu! Díky virtuální kanceláři Praha ušetříte za provoz vlastní kanceláře! Většina našich partnerů si pochvaluje dokonce to, že se omezily v jejich firmě návštěvy úřadů státní správy, např. finančního úřadu.