Autopůjčovna Praha nabízí služby pro každý případ

Každá autopůjčovna nabízí své profesionální a spolehlivé služby všem, kdo má zájem o zapůjčení jakéhokoliv vozidla. Auta se všeobecně stala nepostradatelným prostředkem pro přepravu čehokoliv. Ještě před třiceti lety by člověk hledal tyto služby marně. Dnes se může člověk spolehnout na služby autopůjčoven, kam patří i autopůjčovna Praha, skoro v každém regionu, což je dobře, protože se tyto služby určitě hodí. Lidé využívají pronájem vozidel třeba v případě, že stávající vozidlo je v opravě, ale také v případě, že se člověk chystá na výlet s rodinou.

 

Autopůjčovna Praha

Jaké služby nabízejí autopůjčovny

Co se týká nabízených služeb autopůjčoven, kam se řadí i autopůjčovna Praha, tak zde je třeba podotkout, že jsou to spolehlivé a profesionální služby v oblasti krátkodobého nebo dlouhodobého pronájmu. Ten krátkodobý je sjednáván na dobu až 30 dní a je vhodný pro případ, kdy tyto služby člověk využívá jen na několik dní. Jde třeba o víkendové stěhování, rodinný výlet, služební cestu nebo jen pro přepravu právě zakoupeného nábytku. Dlouhodobý pronájem je vhodný pro ty, kdo již dopředu ví, že vozidlo budou potřebovat daleko delší dobu, tento pronájem je sjednáván na dobu až 60 měsíců.

Co je to dlouhodobý pronájem auta, který nabízí i autopůjčovna Praha

Dlouhodobý pronájem automobilu je moderní způsob pronájmu vozidla na dobu stanovenou ve smlouvě a jak bylo uvedeno výše, až na dobu 60 měsíců. Smlouva zahrnuje to, že zákazník platí fixní měsíční poplatek na účet půjčovny, což závisí na mnoha faktorech. Dlouhodobý pronájem je zajímavou možností pro lidi, kteří v tuto chvíli nemají dostatek hotovosti na koupi svého vysněného automobilu, nebo vozu, který potřebují ke svému podnikání.

Smlouva uzavřená jako součást dlouhodobého pronájmu mezi nájemcem a pronajímatelem uvádí všechny podrobnosti o používání automobilu. Je to například odhadovaný počet najetých kilometrů během pronájmu, období pronájmu, měsíční splátky, jakož i všechny zisky, na které se nájemce může spolehnout na základě podepsané smlouvy.

Pro koho je takový dlouhodobý pronájem určený

Bezpečné, pohodlné, prostorné, rychlé, takové jsou všechny vozy. Investiční plány každého živnostníka, ale i soukromé osoby nebo firmy však často znepříjemňuje nepřiměřená cena modelu. V takovém případě je právě praktické řešení dlouhodobý pronájem automobilu. Tento druh pronájmu preferují především menší firmy a živnostníci, protože jsou v životě situace, kdy tyto služby lze využít.

Co vše je k pronájmu potřeba

Především jsou to platné doklady, bez kterých žádná autopůjčovna vozidlo nepůjčí. Některé půjčovny ale také vyžadují věk řidiče nad 23 let a jeho praktické schponosti s řízením vozidla alespoň 2 roky.

V čem spočívají výhody pronajatých vozidel

Jestliže si člověk zapůjčí vůz z autopůjčovny, má to i několik výhod. Je to především časová úspora, kdy je zde možnost požádat o zapůjčení vozidla prakticky ihned. Navíc má zákazník vůz k dispozici prakticky po celou dobu pronájmu. Také se zákazník nemusí starat o povinné ručení nebo jiné pojištění vozidla, dálniční známky, GPS navigace ale není třeba se také starat o pravidelný servis. To vše má na starosti autopůjčovna, také autopůjčovna Praha.