Vyzkoušejte profesionální mytí oken

Nebaví vás každých několik týdnů leštit okna? Pak popřemýšlejte o profesionálním mytí oken. Nejen, že budou vaše okna a rámy jako nová, ještě budou impregnována proti usazování dalších nečistot!

Pryč s neustálým usazováním nečistot na vašich oknech

Pyl, prach, smog, kyselé deště, UV záření a mnoho dalších vlivů působí na vaše dokonale čistá okna už bezprostředně po jejich umytí. Už jste unavení každých několik týdnů čistit skleněné tabule a rámy oken? Horké letní dny doslova vybízejí k tomu, abyste si otevřeli okno, do kterého se opírají sluneční paprsky. Proč si kazit výhled ze špinavého okna, když můžete mít tabule dokonale čisté, od profesionální úklidové firmy?

Nejvhodnější doba na čištění oken

Podle našich babiček je nejlepší doba na čištění oken podzim. Z praxe ale bohužel víme, že okna se musí vlivem moderní doby mýt mnohem častěji. Jsou totiž neustále vystavovány prachu z rušných ulic, létáním pylu apod. Profesionální mytí oken vám nabízí mytí veškerých druhů okenních rámů a to i na výškových budovách. Výsledkem budou dokonale krásné skleněné tabule a čisté rámy.

Profesionální pomocníci i čisticí prostředky

Profesionální úklidová firma používá pro čištění oken a okenních rámů speciální čisticí prostředky, určené na mytí oken. Tyto prostředky používají také na moderní prosklené vysokopodlažní budovy, skleněná zábradlí a další skleněné povrchy.

Proto tyto čisticí prostředky zaručují dokonalé odstranění i těch nejodolnějších skvrn a moderní technologie čisticích prostředků zamezí opakovanému zašpinění skleněných ploch. Navíc jsou

čističe šetrné k životnímu prostředí a samozřejmě k čištěným povrchům. Neobsahují agresivní látky, jako je aceton, rozpouštědla nebo zředěné syntetické pryskyřice, které mohou narušit povrch okna.

Proč využít profesionální firmu pro čištění oken

  • ušetří vám mnoho času, energie a finančních prostředků
  • okna budou dokonale čistá, stejně tak jako rámy oken a parapety
  • profesionální čisticí prostředky ochrání okno před dalším zašpiněním

Objednejte si čištění oken po stavebních úpravách

Prošel váš dům, byt či komerční prostory drobnými stavebními úpravami nebo jste prostory malovali? I s tím si profesionální firma na čištění oken dokáže hravě poradit. Využijte služeb čištění znečištěných oken, výloh a dalších povrchů po malířích nebo po stavebních úpravách v interiéru či exteriéru. Cena vždy zahrnuje čištění rámů oken a vnitřních a vnějších parapetů.

Čištění oken pomocí moderní techniky

Pro čištění oken se používá výhradně profesionální čisticí technika a další speciální prostředky. V závislosti s dalšími službami je možné využít mytí oken společně s čištěním koberců a čalounění nebo jako samostatnou službu.